Niečo málo o 3D mihalniciach….

Predlžovanie mihalníc je nová populárna služba, pomocou ktorej pôsobia prirodzené mihalnice dlhšie a hustejšie. Sú nalepované po jednom na vlastné mihalnice tak, že výsledkom sú prirodzené, krásne a zmyselné mihalnice. 3D umelé mihalnice boli vyvinuté na každodenné použitie.

 

Husté, dlhé a krásne vytočené mihalnice – ktorá žena sa môže pochváliť takýmito prirodzenými riasami? Určite len máloktorá. Ostatné sa snažia svoje mihalnice doladiť  špirálou.

Čo teda robiť? Môžete vyskúšať obľúbenú techniku 3D mihalníc alebo trvalú na riasy. Trvalá rias vie tiež pekne rozžiariť Vaše očká. Zvýrazní dĺžku a pekne vytočí Vaše riasy a potom len špirálu a hotovo.

Mihalnice  sú profesionálne produkty vyrobené z jemného, prírodného a ohybného materiálu, sú odolné, pružné a ultra ľahké. Sú navrhnuté tak, aby boli absolútne identické s prirodzenými mihalnicami.

Ako dlho vydržia?

Trvácnosť 3D mihalníc záleží od vašich prirodzených mihalníc a takisto od vašej starostlivosti. S vypadnutou prirodzenou mihalnicou prichádzate aj o jej 3D nadlepenie a vyrastá vám nová mihalnica. Práve preto je vhodné chodiť na pravidelné dopĺňanie, no ak už 3D mihalnice nechcete, stačí počkať, kým postupne vypadajú. Vo všeobecnosti sa však udáva, že 3D pohľad je vhodné čiastočne dopĺňať asi každé 3 týždne.

Trvalá na mihalnice

 Je natočenie mihalníc (rias), čím získajú zvodnejší a príťažlivejší vzhľad. Týmto sa oko rozjasní a viac otvorí. Po aplikácii zostanú mihalnice natočené po dobu približne 3 mesiacov.

 Upravené mihalnice sú základom pre zvodné  oči. Ak nepreferujete radšej klieštiky na mihalnice a umelé trsy, treba  vyskúšať trvalú na riasy.  Je to chemické tvarovanie mihalníc, je to možné aplikovať na kratšie, ako aj na dlhé mihalnice. Efekt  natočenia mihalníc oko krásne otvorí, zväčší a rozžiari. Aj keď nemáte tie najdlhšie mihalnice, nemusíte si robiť starosti. Efekt je výrazný pri dlhých, aj krátkych riasach. Aplikácia je nenáročná, je podobná ako u vlasovej trvalej.

Celá procedúra trvá cca 60 min. Riasy sa natočia na mini natáčky, podobné ako knôt na sviečky, ktoré sú lepkavé, aby mihalničky na nich držali, tak sa vytočia a zvýraznia. Potom sa nanesie gél a neutralizačná tekutina, ktoré musia pôsobiť niekoľko minút. Poslednou časťou je zafarbenie rias, nakoľko trvalá ich troch zosvetlí. Výsledný efekt vydrží dva až tri mesiace. Aj trvalá na riasy je len chemikália, no nemusíte mať obavy. Prípravky používané pri trvalej sú šetrné a riasy by nemali poškodiť. Potom si ich môžete líčiť maskarou tak ako predtým.

Treba len vyskúšať!!!!

Výhody:

 Zvýrazňuje mihalnice ich vyzdvihnutím od korienkov a tvaruje ich

Vytvára ilúziu predĺženia mihalníc

Prirodzený vzhľad

Otvára oči

Netreba používať kliešte

Vhodná metóda pre krátke aj dlhé mihalnice

Ľahko sa používa

Vždy perfektné výsledky